17 січня взяла участь у засіданні круглого столу, яке проводилося в обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини», на якому обговорювалося питання про «Внесок буковинців у створення Української соборної держави та висвітлення соборницьких змагань краян у навчальних програмах з історії України». Програма заходу була підготовлена працівниками Чернівецької філії Інституту модернізації змісту освіти, факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та обласного краєзнавчого музею. З вітальним словом виступили О.М. Палійчук - директор Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, О.В. Добржанський - декан факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ, Г.І. Білянін - директор ІППО, О.П. Затуловська - директор Чернівецького обласного краєзнавчого музею.
Засідання складалося з 3-х сесій:
- Маловідомі факти про внесок буковинців у створення Української соборної держави.
- Висвітлення соборницьких змагань буковинців у шкільному курсі історії України відповідно до Державного стандарту та діючих навчальних програм.
- Екскурсія до Чернівецького обласного краєзнавчого музею.
У засіданні "круглого столу" взяли участь науковці та педагоги з навчальних закладів міста та області, поділилися думками та досвідом викладання тем з питань українського державотворення. Завдання та методичні поради з висвітлення регіонального компоненту державотворчих процесів та національно-патріотичного виховання учнівської та студентської молоді перед присутніми представили Т.С. Богачик - заступник директора з науково-методичної роботи ІППО, В.Ф. Федорак - методист науково-методичного центру суспільно-гуманітарних дисциплін ІППО та О.Л. Сакрієр - начальник управління освіти і науки Департаменту освіти і науки ОДА. Змістовну екскурсію в краєзнавчому музеї провів І.А. Піддубний - доцент кафедри історії нового та новітнього часу факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ.
Зустріла свою ученицю, а тепер вже молоду колегу-історика |
Немає коментарів:
Дописати коментар